7 stycznia 2010

takie tam... gadactwo o poczatku końca

postanowiłam sobie, że od Nowego Roku koniec z pamiętnikami - póki nie napiszę tej okropnej pracy magisterskiej i nie namaluję tych jeszcze gorszych obrazów (co do tego, że będą gorsze niż okropne nie mam najmniejszych wątpliwości). czyli przez najbliższe pół roku lub trochę dłużej nawet nie będzie prawie nic o moich "wyrobach" na blogu. chyba, że dam się komuś namówić :) wczoraj skończyłam ostatnią porcję pamiętników jakie miałam zrobić na zaległe zamówienia i koniec. kiedyś tam może wrzucę ich zdjecia. a może nie :)
szwendałam się dzisiaj po jakichś "obcych" blogach z ilustracjami i znalazłam kogoś kto mnie zainteresował. na jego stronie przeczytałam, że artysta pochodzi z Polski "born in Kattowitz/Poland" :) ale mieszka i pracuje w Niemczech. (czy powinnam tu teraz rozwodzić się temat tego jak żyją artyści w Polsce i dlaczego nie żyją, a jak żyją to dlaczego nie tworzą? to chyba jasne...).
Roman Kolonek tworzy głównie ilustracje, animacje i drzeworyty. większość drzeworytów utrzymanych jest w konwencji plakatów propagandowych. 
 
 

 


 

 
 
 
 
 
 
  


3 komentarze:

barbaratoja pisze...

Mimo,ze lubię podziwiać Twoje pamiętniki będę trzymać kciuki byś wytrwała w swoim postanowieniu;-)

Piegowata pisze...

Trzymam kciuki za wszelkie rzeczy, których musisz dokonać, czasem coś co wydaje się wielką górą do pokonania w rzeczywistości okazuje się małym pagórkiem:) Życzę wytrwałości, konsekwencji i szybkiego uwiniecia się z tym wszystkim... a w przerwie na kawę kiedyś wrzuć te swoje pamiętniki, pooglądam choć:))

Piękne te ilustracje, kojarzą mi się z moimi bajkami z dzieciństwa:)

creative_asik pisze...

Proszę zbyt długo nie czekać z kolejnymi pracami, bo bardzo chciałabym kupić jeden z Twoich pamiętników... Mimo, iż trzymam kciuki za noworoczne postanowienie liczę też po cichu na to, że znajdziesz czas na pojedyncze chociaż sztuki :)
Pozdrawiam serdecznie
creative_asik
http://creativeasik.blogspot.com/